Błąd przy konwersji maszyny fizycznej do wirtualnej w VMware Converter 2 – błąd”ConverterValidateTargetStorageParams”

Usunięcie błędu: „ConverterValidateTargetStorageParams”

Podczas próby konwersji maszyny fizycznej do wirtualnej w programie VMware Converter Standalone mamy „czerwony krzyżyk” oznaczający poważny błąd, który uniemożliwia dalszą pracę:
Blad_VMware_Converter_1

Przy wystąpieniu takiego zdarzenia jak wyżej próba kontynuacji powoduje wyświetlenie błędu „ConverterValidateTargetStorageParams”
Blad_VMware_Converter_2
co uniemożliwa przeprowadzenie konwersji.

Czytaj cały artykuł...

Błąd podczas instalacji wersji Trial klienta Lotus Notes 8.0 – „Partial installation and setup occurred”

Jeżeli próbujesz instalować wersję Trial klienta Lotusa w wersji 8 i otrzymujesz komunikat: „Partial installation and setup occurred”:
Partial_installation_and_setup_occurred-Lotus 8.0 co uniemożliwą dokończenie instalacji (no i cieszenia się przez 90 dni z fajowego programu 😉

Rozwiązanie jest banalne. Problem związany jest z datą systemową w komputerze. Wystarczy na czas instalacji cofnąć datę do roku 2007, zainstalować program i ponownie ustawić poprawną datę aby wszystko było ok.

Błąd połączenia z ASA / FWSM – „ASDM cannot be loaded. Uconnected sockets not implemented”

Bardzo często można się spotkać z błędem przy próbie połączenia z ASA lub FWSM przez przeglądarkę. Komunikat jaki otrzymujemy to ” … unconnected sockets not implemented”.

 

Jak się okazuje występowanie tego błędu jest związane z brakiem kompatybilności urządzeń CISCO z najnowszymi wydaniami Javy. Rozwiązanie jest banalne – instalujemy starsze wydanie Javy.

Czytaj cały artykuł...